...

Kim jesteśmy

Mydło lawendowy

Nasze początki

Nasza przygoda z kosmetykami naturalnymi zaczęła się od … mydła. Niezadowoleni z kosmetyków dostępnych na rynku, świadomi własnych potrzeb życia w zgodzie z naturą, zapragnęliśmy stworzyć coś swojego. Kokliko narodziło się z rodzinnego eksperymentu, bo nasze pierwsze lawendowe mydło wyprodukował mąż i dzieci. Efekt bardzo miło zaskoczył nas i przyjaciół, z którymi podzieliliśmy się nadwyżkami produkcyjnymi. Ilość pozytywnych opinii o naszych produktach zachęciła nas do dalszych poszukiwań. Podjęliśmy to wyzwanie i oto tak powstała Kokliko. Dziś, jesteśmy młodą, rozwijającą się rodzinną firmą, nieograniczoną korporacyjnymi regułami, dzięki czemu możemy swobodnie myśleć, tworzyć i wprowadzać innowacje produktowe.

Balsam do rak w rekach

Nasze wartości

W Kokliko mamy zasady i wartości, które są dla nas bardzo ważne: szacunek, przejrzystość i prostota.
Szacunek:
Przede wszystkim szacunek dla naszych klientów. Oferujemy bezpieczne i skuteczne produkty, aby zadowolić naszych klientów. Każdego dnia staramy się oferować produkty z naturalnych składników, które otoczą prawdziwą troską Twoje ciało, Twoją skórę, Twoje włosy. Szacunek dotyczy również wyboru produktów i opakowań, których używamy. Dlatego każdy z używanych przez nas składników jest naturalny. Nie stosujemy żadnych produktów chemicznych. A w przypadku opakowań zdecydowaliśmy się nie używać plastiku. Wszystkie nasze opakowania są wykonane z papieru/kartonu z kontrolowanych źródeł. Jest przyjazne dla środowiska, ulega biodegradacji i nie zanieczyszcza planety. Wprowadzamy nawet innowację w postaci kartonowego sztyftu! Nie dość, że jest ekologiczny to zawiera dwa razy więcej produktu niż klasyczna szminka do ust 🙂
Przejrzystość:
Dla każdego oferowanego przez nas produktu, oprócz obowiązkowego opisu INCI, podajemy dodatkowe informacje dla każdego z użytych składników: ich role, funkcje, korzyści. Chcemy, aby konsument mógł dokonać wyboru z pełną wiedzą o produkcie, w pełnej przejrzystości.
Prostota:
Prostota to również atut naszych produktów. Rzeczywiście, nasze receptury są skoncentrowane na kilku składnikach o znanych i uznanych właściwościach. Oferujemy zatem lepszą skuteczność i lepszy wynik.
Więcej nie zawsze znaczy lepiej!!!

Kokliko

Jesteśmy młodą, niezależną firmą i wszystkie nasze produkty wytwarzamy w Polsce. Oferujemy szeroki wybór kosmetyków naturalnych, które dbają o ciało, twarz i włosy. Stale ulepszamy nasze produkty, biorąc pod uwagę opinie naszych klientów, aby były łatwiejsze w użyciu i bardziej skuteczne.

Stworzyliśmy program “Zielono Mi”, który jest naszym fundamentem w działaniu i zachowaniu naszych wartości, od koncepcji do realizacji każdego z naszych produktów.

Lawenda suszona w prezencie
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.