...

Zielono mi

Każdego dnia widzimy negatywy wpływ działań człowieka na środowisko.  Dlatego uważamy, że wszyscy musimy działać, zanim wyrządzimy naturze nieodwracalne szkody. Chcemy uczestniczyć w ekologicznej transformacji świata, uczyć szacunku i wdzięczności dla natury. Zielono Mi to filozofia, która przyświeca naszym działaniom, bo chroniąc naszą planetę- chronimy siebie.

Zielono Mi to...

Zielono Mi

... naturalne składniki

Od projektowania naszych kosmetyków stawiamy na wykorzystanie naturalnych składników, dobrych dla człowieka i środowiska. Nie wszystko jest idealne, ale dbamy o to, aby oferować realną alternatywę dla zbyt częste stosowanej masowo chemii o wątpliwych właściwościach. Dodatkowo, wybieramy składniki tylko od dostawców, którzy gwarantują, że nie są testowane na zwierzętach.

lotus-water

... redukcja wody

W zdecydowanej większości kosmetyków głównym składnikiem jest woda, która stała się rzadkim towarem na planecie, dlatego konieczne stało się maksymalne ograniczenie jej zużycia. W Kokliko stworzyliśmy kosmetyki bezwodne. Oferujemy produkty, które są maksymalnie skoncentrowane i ekonomiczne w użyciu.

opakowania zero waste

... ekologiczne opakowania

Oczywistym wobec naszej filozofii była rezygnacja z opakowań plastikowych na rzecz materiałów biodegradowalnych. Pakujemy nasze kosmetyki naturalne w pudełka wykonane z tektury i papieru pochodzącego z recyklingu z certyfikatem FSC, tj. z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony.

Lawenda suszona w prezencie
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.