...

Wiosna w końcu nadeszła!

Wiosna
Balsam do ust

Wiosna w końcu nadeszła!
Przez całą zimę bardzo aktywnie prezentowaliśmy nasze produkty w wielu galeriach: Blue City, Młociny, Ken, Best Mall, a także na imprezach takich jak Ekotyki, Babski Weekend w Konstancinie czy Jarmarki w Karczewie. Były to okazje do spotkań, rozmów i wspólnych, wspaniałych chwil. Mieliśmy okazję przedstawić Wam nasze produkty i opowiedzieć o ich wyjątkowych właściwościach. Nasze serca rosły jak kupiliście nasze produkty a kolejnego dnia wróciliście po te same lub inne kosmetyki przyprowadzając ze sobą koleżankę.

Korzystając z okazji chciałabym podziękować Wam za całe wsparcie, które okazujecie nam każdego dnia! Dziękuję wszystkim.
Wiosna również będzie bardzo aktywna, gdyż nadal będziemy wychodzić na wspólne spotkania. Tym razem spotkamy się z Wami w całej Polsce, nie tylko w Warszawie. W naszych planach mamy Szczecin, Kraków, Mazury i wiele innych miejsc. Aby poznać dokładne miejsca i daty, zapraszam do śledzenia nas na naszych kontach na Instagramie i Facebooku, gdzie publikujemy każdy z naszych wypadów.
Pracujemy również nad nowymi produktami, które mam nadzieję będą cieszyły się równie dużym powodzeniem. Przy okazji, jeśli macie jakieś pomysły na produkty, które chcielibyście mieć, nie wahajcie się dać nam znać! Bardzo chętnie je rozwiniemy i zaproponujemy.

Korzystając ze zbliżających się Świąt Wielkanocnych składamy Wam wszystkim serdeczne życzenia, zdrowych, radosnych i rodzinnych Świąt .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Lawenda suszona w prezencie
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.